LE-22S81 Samsung, telewizor i monitor komputerowy w jednej obudowie

Idealny produkt spełniający dwie role na wysokim poziomie. Często monitory komputerowe posiadają tuner telewizyjny jednak nie dorównują jakością przedstawionemu modelowi. Samsung charakteryzuje się rewelacyjną matrycą o kontraście dynamicznym 2000:1, rozdzielczością 1680×1050 oraz technologią DNIe (działanie algorytmów DNIeTM rozpoczyna się od rozpoznania rodzaju źródła, poziomu szumów oraz skalowania, dzięki czemu zapewnia się najlepsze efekty pracy kolejnych algorytmów. W rezultacie uzyskuje się niezwykle ostry obraz, dostarczający zupełnie nowych wrażeń podczas oglądania telewizji).
LE-22S81B

Bogate wyposażenie oraz elegancki wygląd sprawia że trudno o zamiennik w tym segmencie a mimo to jego cena nie jest wygórowana. Posiada PiP (możliwość oglądania dwóch obrazów jednocześnie) , rozbudowane ale przejrzyste menu , dużą ilość gniazd oraz rozdzielczość prawie full HD.

Komputer możemy podłączyć łączem analogowym d-sub lub cyfrowym za pomocą HDMi. Po przeprowadzonym teście z komputerem kolejny raz wypada pochwalić opisywany telewizor. Parametry produktu: Telewizor TFT-LCD 22″
# Format 16:9
# Technologia DNIe (Digital Natural Image engine)
# Jasność 300 cd/m2
# Kontrast 2000:1
# Rozdzielczość 1680 x 1050
# Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 160°/160°
# Tryb gracza – specjalne ustawienia dynamiki wyświetlania obrazu
# Moc akustyczna 2 x 3 W
# SRS Trusurround
# PIP (small)
# Menu ekranowe w języku polskim
# Błyszczące wykończenie obudowy ze wszystkich stron
# Złącza: HDMI x1(1,2), SCART x1, Component x1, S-Video x1
# Wejście PC
# Telegazeta 1000 stron

Posted in Samsung, Testy. Bookmark the permalink.

Comments are closed.